Будь впевнений у автомобілі своєї мрії
Інтернет магазин: 073-528-45-78
СТО: 097-528-45-78
0
СТО HONDA

car
СТО ACURA

car

СТО, яку вибрав би ваш автомобіль: якісний ремонт Honda та Асура

Офіційна чи неофіційна СТО? Перед цим питанням в очах будь-якого автолюбителя тьмяніє навіть класичний «Бути чи не бути?» З одного боку, ви не горите бажанням переплачувати. З іншого — не готові довіряти свого залізного коня будь-кому. Отже, потрібно шукати баланс ціни та якості. Благо зробити це не складніше, ніж знайти на карті СТО HondaDream.

Все, що вам потрібно

З яким би питанням ви не звернулися, будьте впевнені — ми в усьому розберемося. І неважливо, чи йдеться про обслуговування Honda CR-V, Civic, Accord, HR-V, Jazz, Insight, Pilot, Legend або Acura MDX, RDX, TLX і ZDX. Ми пропонуємо:

  • Діагностику. Ступінь зносу комплектуючих та наявність механічних пошкоджень, збої електрообладнання та неполадки у двигуні – виявимо всі проблеми. А ще перевіримо товщину лакофарбового покриття. Готові як дослідити окремі системи, так і провести комплексний аналіз, комбінуючи комп'ютерну та ручну діагностику. 600;">Планове ТО. Хонда відплатить вам безпроблемною роботою за своєчасний догляд. Ми готові замінити масло та інші технічні рідини, гальмівні диски та колодки, фільтри, ремені, свічки запалювання, шини і навіть дрібниці на кшталт щіток двірників.
  • Ремонт. Очистимо паливну систему, налаштуємо розвал/сходження, відрегулюємо світло фар. Візьмемося за ремонт двигуна, генератора, стартера, кермової рейки, АКПП та кондиціонера Honda/Acura. Також можете доручити нам заміну скла. А ще - полірування лакофарбового покриття. Установку обладнання. Потрібний не просто ремонт? Акура чи Хонда, на якій ви їздите, має стати функціональнішою та комфортнішою? Зробимо установку сигналізації, парктроніка, камери заднього виду та більш досконалої магнітоли. Але візьмемося і за суто механічні апгрейди на кшталт додавання фаркопа.