Будь впевнений у автомобілі своєї мрії
Інтернет магазин: 073-528-45-78
СТО: 097-528-45-78
0
Фільтр

Фільтр по авто

Марка
Модель
Рік випуску
Двигун
Трансміссія
Країна виробництва
Ринок збуту

Клапан EGR

Автозапчастини та супутні автотовари з експрес-доставкою та можливістю онлайн-замовлення
Клапан EGR (Exhaust Gas Recirculation) - це прогресивна технологія, яка використовується в автомобільній промисловості для зменшення шкідливих викидів, зокрема оксидів азоту, з вихлопних газів.

Цей унікальний клапан ефективно контролює кількість вуглекислого газу, що повертається назад у цикл згорання, тим самим знижуючи температуру горіння та підтримуючи оптимальну процедуру згоряння палива. В результаті, це сприяє підвищенню ефективності двигуна, покращенню його паливної економічності та значному зниженню забруднюючих викидів.

Клапан EGR, виготовлений з використанням високоякісних матеріалів, є надійним і довговічним компонентом автомобільної системи. Він легко встановлюється та досить простий у застосуванні, що робить його відмінним варіантом для автомобільних власників, які прагнуть знизити вплив свого транспортного засобу на довкілля.

Надійність та ефективність цього клапана EGR перевірено випробуваннями і регулюваннями відповідно до вимог виробника, що гарантує його відмінну продуктивність і безперебійну роботу на протязі тривалого періоду експлуатації.

Нехай ваш автомобіль буде екологічно безпечним і оновленим завдяки клапану EGR, який допоможе знизити викиди та знебарвити негативний вплив на довкілля. Отримайте його сьогодні та насолоджуйтесь повними перевагами, які ця інноваційна технологія може надати вашому автомобілю.