Про нас

Наша історія

Хто ми, які цілі переслідуємо і чим відрізняємося від інших

Honda Dream: магазин, створений як для себе

У мене ніколи не було автомобіля Honda/Acura. Але й мотоцикла вистачило, щоби переконатися: саме ця марка втілює справжню японську надійність. А досвід роботи на офіційних станціях Nissan, Chevrolet, Honda, Lexus та Subaru лише підтвердив цю думку. Тому коли справа дійшла до власної СТО, я точно знав, якими авто ми займемося.

Відкривши свою станцію, я зіткнувся з проблемою запчастин. З довгими термінами доставки, завищеними цінами на оригінальні деталі та низькою якістю сумісних. Кажуть, хочеш зробити добре – зроби сам. Так і з'явився Honda Dream — інтернет-магазин, якого мені особисто як покупцю не вистачало.

Honda не дарма стала символом надійної технологічності, а Acura взагалі відсилає до латинського слова «acu», що означає точність і акуратність. Повага до марки зобов'язує відповідати, а багаторічний досвід не залишає шансу на помилку. Я гарантую:

  • ніяких підробок;
  • ціни в середньому на 15 % нижче роздрібних;
  • швидку доставку;
  • можливість повернення.

На нашому складі не тільки нові, а й уживані деталі. Ресурс оригіналів значно вищий за пробіги, з якими авто зазвичай надходять на наше розбирання. Тож це безпрограшний спосіб заощадити. Ще один такий спосіб – ліцензійні запчастини сторонніх виробників. Але на сайті представлені лише ті, з якими я сам стикався і в якості яких впевнений.


Позаду довгий шлях, і все-таки це лише початок. Ми постійно розширюємо асортимент, а на СТО плануємо поповнити список послуг рихтуванням та фарбуванням.

З повагою, Сергій Погорєлов